Odstranění pigmentových skvrn (IPL,CO2 laser)

Jedná se o odstranění nežádoucích pigmentací jako následků nadměrného slunění nebo stařeckých projevů na kůži. Před odstraněním pigmentových skvrn je vždy nutná konzultace lékařem, který posoudí, zda jsou tyto změny vhodné k laserovému typu ošetření.

Princip metody:

Laserový paprsek rozrušuje nahromaděný pigment v kožní lézi. Následně je nutná alespoň dvouměsíční ochrana před slunečním zářením - doporučuje se používat ochranné prostředky s faktorem SPF 50 +. Vhodné je informovat se na tyto ochranné krémy u nás na pracovišti nebo v lékárnách, kde jsou v nabídce prostředky, které stačí aplikovat jen 1x denně ráno a jsou vodě a oděruodolné. Komplikace výkonu nejsou, výjimečně může být lehké zarudnutí v místě ošetření, které po ochlazení pokožky vymizí.

Odstranění pigmentace a pigmentových skvrn je nebolestivé, na přání klienta je i tak možno použít k vyloučení nepříjemných pocitů povrchový anestetický gel EMLA.

Odstranění pigmentace lze provádět přístrojem LumenisOne, který pracuje na principu intenzivního pulsního světla, pronikajícího do cílové struktury-melaninu, který znehodnocuje. Program je počítačový, součástí systému je výkonné chlazení, které ani pacient nezaznamená, ale umožňuje účinnou ochranu okolní pokožky před termickým poškozením. Stejného konečného výsledku lze v indikovaných případech dosáhnout i ablačním uhličitým laserem DREAM PULSE CO2, kterým rovněž disponuje naše pracoviště.

Máte zájem o Odstranění pigmentových skvrn? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


RSS

Novinky a akce

Jak to u nás vypadá

 


Kde nás najdete

ve Svitavách- CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY

Otevírací doba:

Po – Pá: 9:00 – 17:00
Individuální domluva možná

Tel.: +420 733 388 212 
E-mail:

© 2019, INFINMED s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑