Odstranění rozšírených žilek

v obličeji a na končetinách pomocí laseru (IPL, Nd YAG-LumenisOne)

Lasery přinesly možnost odstraňování nežádoucích změn na kůži jako jsou pavoučkové névy, rozšířené žilky tzv. „metličky (metličkové žilky)“ či hemangiomy tzv.“ohně“. Tyto změny se vyskytují nejčastěji v obličeji nebo na dolních končetinách. Laserem lze ovlivnit jak červeně zabarvené cévky / tzv. teleangiektasie / v obličeji tak modrofialové žilky na dolních končetinách.

Princip metody:

O indikaci k laserovému výkonu je vždy nutné předchozí vyšetření lékařem!

Paprsek laseru prochází kůží a jeho energie je pohlcována v cílové struktuře, v tomto případě v rozšířené cévce. Ta je destruována, aniž by přitom došlo k poškození okolní tkáně. Léčba laserem probíhá někdy i v několika etapách v intervalu 3-4 týdnů, což závisí na rozsahu změn.

Komplikací výkonu mohou být pigmentové změny v místě zákroku, které jsou jen přechodného rázu a obvykle po max. 14 dnech vymizí. Ve zcela výjimečném případě může být i drobné jizvení např. ošetření rozsáhlejšího névu flameu, proto se doporučuje „oheň“ odstraňovat po malých částech. Ve srovnání s jinými užívanými metodami je toto riziko však podstatně menší. Navíc laserový výkon není výkonem bolestivým. Na přání klienta je i tak možno použít povrchové znecitlivění gelem.

Na našem pracovišti se provádí odstranění žilek špičkovým přístrojem LumenisOne s moduly IPL a NdYAG. Výkon je řízen počítačem a součástí přístroje je výkonné dynamické chlazení kůže během výkonu, pro pacienta nepostřehnutelné, které chrání pokožku před tepelným poškozením a přináší tak větší komfort pro pacienta.

Máte zájem o Odstranění rozšírených žilek? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


RSS

Novinky a akce

Jak to u nás vypadá

 


Kde nás najdete

ve Svitavách- CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY

Otevírací doba:

Po – Pá: 9:00 – 17:00
Individuální domluva možná

Tel.: +420 733 388 212 
E-mail:

© 2019, INFINMED s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑